O nas

O nas

CiachomaniaCafe to najsłodsze miejsce w Bochni, zlokalizowane zaraz przy miejskim rynku. Nasz lokal mieści się w budynku Galerii Bocheńskiej. Charakteryzuje nas kameralny charakter, przyjazny wystrój i wspaniała atmosfera.


Najważniejsi są dla nas klienci! Wszystkie nasze dania i słodkości cechuje naturalność i prostota, które w połączeniu z kreatywnością doboru składników, gwarantują unikalny smak. W naszej kawiarni wykorzystujemy świeże i sezonowe składniki. Dbamy o to by zagwarantować każdemu klientowi wysokiej jakości produkty. Ponadto, dla wszystkich wielbicieli zdrowego stylu życia przygotowaliśmy specjalną ofertę niskokalorycznych deserów, świeżo wyciskanych soków i pełnych witamin koktajli.


Zadbaliśmy, abyście mogli cieszyć się smakami CiachomaniaCafe nie tylko w naszym lokalu. Przygotowaliśmy bogatą ofertę smakołyków – dostępnych na wynos. W naszej kawiarni możecie także zamówić torty okolicznościowe na wszelkie okazje W naszym lokalu dostępna jest darmowa sieć Wi-Fi, a także możliwość regulowania rachunku kartami płatniczymi.

kawiarnia-w-centrum-miasta-bochnia

ciachomania-bochnia
ciachomania-w-galerii-bochenskiej

kawa-bochnia-galeria-bochenska